1 Kongres

Zniżka

rejestracja

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!


 

     Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Pierwszym Kongresie Stomatologii Laserowejktóry odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2015r. w Krakowie.

Kongres organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej (PTSL) pod patronatem Światowej Federacji Stomatologii Laserowej (WFLD).

W ciągu 2 dni zostanie przedstawionych niemal 30 wykładów poruszających wiele interesujących tematów z zakresu wykorzystania laserów wysoko- i niskoenergetycznych w pracy chirurga, implantologa, periodontologa, edodonty czy w leczeniu chorób stawów skroniowo-żuchwowych, jak również w stomatologii zachowawczej, dziecięcej i estetycznej.

Chcemy zapoznać Państwa z bieżcymi, istotnymi wynikami badań naukowych kreojącymi najnowsze trendy w laseroterapii, które pojawiły się wostatnim czasie na świecie.

W trakcie Kongrasu odbędą się również warsztaty praktyczne i sesja plakatowa. Szczególnie zapraszamy do wzięcia udziału w sesji plakatowej, nagrodą dla zwycięzcy jest laser!

Zapraszamy serdecznie lekarzy-dentystów, dentyski stomatologiczne, studentów stomatologii i wszystkich zainteresowanych technikami laserowymi. Jesteśmy przekonani, że wysoki poziom merytorycznyKongresu zachęci Państwa do uczestnictwa w nim.

 
 

      

Facebook Box