1 Kongres

Zniżka

rejestracja

2. Kongres PTSL - niezwykłe wydarzenie, niezwykli ludzie!

Ponad 150 aktywnych uczestników, 22 cenionych wystawców, 17 wybitnych wykładowców, 12 niebanalnych prezentacji w sesji plakatowej, 2 dni intensywnej nauki, 15 godzin skupiających uwagę wykładów, gorące dyskusje na sali i w kuluarach, 220 pełnych życia osób na Laser Party.  

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie! 

Dziękujemy wykładowcom za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami! 

Dziękujemy sponsorom BTL, Marku, Kol-dental, Lasotronix i Straumann - bez waszego wsparcia nie udało by się osiągnąć tak wielki sukces! 

Dziękujemy Exactus za pomoc w organizacji!

12345kongres


Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Miłośnicy Stomatologii Laserowej

Serdecznie zapraszam na 2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, który odbędzie się 24-25 listopada 2017 roku w Krakowie. To unikalne wydarzenie dla wszystkich – zarówno tych, którzy nie wyobrażają sobie codziennej pracy bez lasera, jak i tych, którzy dopiero chcą poznać możliwości tego urządzenia w gabinecie.

Program naukowy Kongresu ukaże szeroką perspektywę dla zastosowana laserów w stomatologii, przekaże obiektywną wiedzę na ich temat, zaprezentuje odmienne podejścia do metodyki leczenia. Do Krakowa zaprosiliśmy najwybitniejszych ekspertów z Polski i z zagranicy. Na potwierdzenie uczestnictwa nie musieliśmy czekać ani chwili, co traktujemy jako dowód na właściwy kierunek rozwoju polskiej stomatologii laserowej.

W ślad za największymi nazwiskami podąża wiedza na najwyższym poziomie. Do Krakowa – tak jak w 2015 r., na pierwszą edycję Kongresu – przyjadą, którzy wyznaczają kierunki rozwoju stomatologii laserowej. Nie tylko świetnie znają możliwości laserów, ale także potrafią o nich mówić w sposób ciekawy, zrozumiały i intrygujący. Prof. Norbert Gutknecht, prof. Stefano Benedicenti, prof. Umberto Romeo, prof. Marzena Dominiak, prof. Małgorzata Pietruska, dr hab. n. med. Elżbieta Dembowska oraz wielu innych zaproszą Państwa w fantastyczną podróż – pełną ciekawych opisów przypadków, bogatą w niezliczoną liczbę dowodów naukowych i subiektywnych, bardzo praktycznych spostrzeżeń.

2. Kongresowi Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej będzie towarzyszyć wystawa sprzętu stomatologicznego. Na stoiskach na uczestników wydarzenia będą czekali specjaliści, którzy odsłonią wszelkie praktyczne tajniki wykorzystania laserów, zaproszą do testów swoich urządzeń, zaproponują najlepszą możliwą ofertę zakupową. Wśród wystawców nie zabraknie również zaprzyjaźnionych wydawnictw, które na swoich łamach i portalach regularnie wspierają rozwój stomatologii laserowej w Polsce.

Już teraz zapewniam, że 2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej będzie również okazją do integracji środowiska, wielu spotkań w gronie przyjaciół oraz zabawy. A wszystko to w Krakowie – mieście, które stwarza ku temu najlepsze możliwe warunki.

Organizatorami wydarzenia są Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej oraz firma Exactus. Sponsorami są firmy: BTL (platynowy), MEDIF (złoty) oraz Lasotronix (srebrny) i Straumann (srebrny).

Gorąco zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony Kongresu – www.kongresptsl.pl oraz śledzenia informacji o wydarzeniu na naszym profilu Facebook.

Z poważaniem

Dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego


Study Laser Club

Szanowni Państwo!

Informujemy, że rusza nasza nowa inicjatywa: Study Laser Club.

Jest to bardziej dostępna forma komunikacji i wymiany doświadczeń laserowych wśród członków Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej i nie tylko. Celem Clubów jest zwiększenie powszechności tematyki laseroterapii dentystycznej w lokalnych środowiskach dentystycznych.

Czym jest Study Laser Club?

Study Laser Club stanowią lokalne kanały komunikacji, które pozwalają na wymianę informacji na temat ostatnich osiągnięć w laseroterapii stomatologicznej i jej rozwoju, a także omawianie i dzielenie się doświadczeniami klinicznymi.

W ramach każdego Study Laser Clubu organizowane są 2-3 spotkania w ciągu roku. Spotkania te odbywają się w niewielkich grupach co daje możliwość prowadzenia dyskusji na temat różnych aspektów użycia lasera w każdej dziedzinie stomatologii, procedur, postępowania w przypadkach komplikacji, czy też na temat zarządzania praktyką.

Study Laser Club są idealną okazją, aby podzielić się wiedzą i doświadczeniami w przyjaznej atmosferze. Członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej uczestniczący w spotkaniach nie uiszczają żadnej opłaty za udział w danym spotkaniu; osoby niezrzeszone – 100 zł za dane spotkanie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się we Wrocławiu, 12 maja 2017r.

Poruszane tematy:

1. Praktyczny aspekty leczenia choroby przyzębia, osłona antybiotykowa, testy mikrobiologiczne, laseroterapia

2. Prosimy o przygotowanie co najmniej 1 przypadku klinicznego (zdjęcia kliniczne fotograficzne, radiogramy, modele itp.) celem omówienia etapów leczenia.

Wykładowcą będzie dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak.

Zapraszamy do kontaktu z  biurem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) celem rejestracji na poszczególne spotkania Study Laser Club.


skladka czlonkowska 2017


WFLD ED


  

Z wyrazami szacunkudr n. med. Kinga Grzech Leśniak

 

Facebook Box